Forum > Polski > Dobre miejsce. Jestem zadowolony.


As
1 posts
8 months old
on (1 day ago)

👍 

zonutv
4 posts
11 months old
on (1 day ago)

No i super. Gratulacje i oby każdy sezon kończył się z zadowalającym rezultatem! :)

I do zobaczenia w A1 w najbliższym sezonie :D

edited on (1 times)
Related Topics